VŠETKO NA JEDNOM MIESTE

U nás si vyberiete.

Nechajte si poradiť

Neviete sa rozhodnúť? Kontaktujte nás.

Cenová kalkulácia

..u nás ZADARMO

Naši partneri

parador_logo_schwarz

Parador GmbH (Nemecko) jeden z najkvalitnejších výrobcov podláh na svete. Ponúka špičkové výrobky: laminátové podlahy, vinylové, 3-vrstvé drevené podlahy, dekoračné obklady a panely z pravého dreva. Prezentuje v nich perfektné spojenie remeselnej kvality, inovačnej technológie, aktuálnych trendov designu a materiálov pre zdravé bývanie. Podlaha Parador je zážitok spojenia designu a kvality. Kto ju raz vyskúša, inú podlahu už nebude chcieť.

krono-original-logo

Kronoflooring GmbH (Nemecko) patrí k medzinárodne vedúcim výrobcom laminátových podláh ako aj stenových a stropných obkladov. Svojou paletou výrobkov vo všetkých kvalitatívnych stupňoch je dnes Kronoflooring celosvetovo zastúpený v 90 krajinách v odborných obchodoch pre podlahy a v iných segmentoch odbornej obchodnej siete.

00d

Woodlook je moderný progresívny stavebný materiál určený do exteriéru. Jeho úlohou je osloviť tých stavebníkov a investorov, ktorí uprednostňujú drevo, no neustále sa boria s jeho nedostatkami, hlavne vysokými nárokmi na údržbu.

erkado

ERKADO je výrobcom vchodových a interiérových dverí. ERKADO se radí ako leader vo výrobe dverí vysokej kvality za rozumnú cenu.

logo-2

Kusové koberce alebo Metrážne koberce dopĺňajú priestor každého bytového interiéru, dotvárajú atmosféru domova a plnia úžitkovú a estetickú funkciu. Nové značkové materiály garantujú zvýšenú odolnosť kusových kobercov proti zašpineniu, antistatické vlastnosti a farebnú stálosť.

brreno

Spoločnosť BRENO na Slovensku od roku 2006 nadväzuje na dlhoročnú tradíciu firmy KOBERCE BRENO, jedného z najväčších a najvýznamnejších predajcov podlahových krytín, priameho dovozcu a najsilnejšieho distribútora významných zahraničných výrobcov v ČR.

bona

Spoločnosť BONA ručí za kvalitu drevených podláh po celú dobu ich životnosti. Snažíme sa poskytovať riešenie, ktoré udrží podlahu v dokonalom stave po celú dobu ich používania. Vďaka našej celoživotnej podpore a nepretržitého výskumu sme schopní poskytovať trvale udržateľné riešenia profesionálom i majiteľom podláh. Výberom technológie od spoločnosti Bona získate kvalitu, ktorá pretrvá generácie.

eeger

Spoločnosť EGGER bola založená v roku 1961 pánom Fritzom Eggerom ako závod na výrobu drevotrieskových dosiek. Táto spoločnosť tvorila základ rodinnej firmy EGGER. Skupina EGGER vyráva v celej Európe na 17-tich miestach a z 21 odbytových kancelárií exportuje materiály do celého sveta. Segment (laminátové podlahy a korkové podlahy)s ktorým obchoduje naša spoločnosť sa vyrába v jednom z najväčších závodov tohto druhu v Európe v Nemeckom meste Wismar. Tento závod sa stal centrom pre výrobu laminátových podláh značky EGGER.

logo_eurofinal

Veľkoobchod a distribúcia stavebných profilov pre obklady / dlažby, dodávateľ balkónových – terasových systémov, zatepľovacích systémov a omietok, …

Our Brands